O nas

Shokz to innowacyjna marka audio wykorzystująca technologię przewodnictwa kostnego

Twórcy wykorzystali zjawisko przewodnictwa kostnego, dzięki czemu nie musisz już umieszczać słuchawek w uszach, aby słuchać muzyki. Ale zyskujesz jeszcze więcej! Twoje uszy pozostają odkryte, dlatego nie odcinasz się w pełni od otoczenia i inne dźwięki pozostają wciąż słyszalne. To wyjątkowe rozwiązanie dla osób, chcących żyć aktywnie oraz bez żadnych ograniczeń. Postaw na niezwykłą wygodę, oryginalny design oraz bezpieczeństwo użytkowania. Z Shokz każda aktywność staje się wyjątkowym przeżyciem.


OMT Group sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor produktów Shokz w Polsce.

Już od 2010 roku zaopatrujemy sklepy detaliczne w najnowocześniejszy sprzęt audio. Co ważne, jesteśmy ich oficjalnym oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce – dzięki temu kupując u nas, zyskujesz niezwykle sprawną obsługę gwarancyjną.

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami. Kochamy to, co robimy oraz posiadamy fachową wiedzę, dzięki czemu oferowane produkty nie mają przed nami żadnych tajemnic. Naszą misją jest promowanie aktywnego trybu życia oraz dostarczanie niezwykłych wrażeń. Proponując sprzęt stworzony dla ludzi z pasją, jesteśmy bliżej tego celu każdego dnia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium